Popruh na fotoaparát - iMo Map s rychloodepínací přezkou

VH-62

Nové

Popruh na fotoaparát se vzorem. Barevný

Více informací

2 ks

Zakoupením tohoto produktu získáte až 109 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 109 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 32,70 Kč.


1 099,00 Kč

Parametry

Barva popruhu Barevný popruh
Šířka popruhu 3,1 až 5 cm

Více informací

Hledáte parťáka na cestování? Někoho, kdo bude s vámi objevovat nová místa, někoho na koho se můžete vždycky spolehnout? jestliže říkáte ano, tak jste jej našli.

Tento popruh je vyroben s rychlouvolňovací přezkou. Disponuje 1/2 palcovým (1,24cm) širokým hnědým páskem pro uchycení k vašemu fotoaparátu. 

Konce pásku jsou vyrobeny z kůže - upozorňujeme, že barva kůže se může lišit. Vzor-motiv se liší kus od kusu (dáno ruční výrobou)

iMO popruhy na fotoaparát s přezkami pro rychlé uvolňování jsou testovány, aby udrželi více než 40,8 kg hmotnosti.

Testováno ve zkušební laboratoři v Hong Kongu* v říjnu 2013. *

*Members of: American National Standards Institute Hong Kong Association for Testing, Inspection and Certification Limited.
American Society for Testing and Materials Hong Kong Toys Council
British Standards Institute

Pozn.: Motiv vzoru na popruhu se může měnit v závislosti na použité části látky.

....

Z vlastní zkušenosti můžeme říct, že nošení popruhu dodaného výrobcem fotoaparátu nemusí být vždy ideální. V balení většinou najdete základní "nepohodlný" popruh, který dře nebo při nošení dokonce ničí vaše oblečení. Naše popruhy jsou krásně měkké a příjemně se nosí na rameni. Kvalitní zpracování je samozřejmostí.

Jednoduchým trikem si můžete přizpůsobit jeho délku dle vašich představ. Jak na to najdete v sekci "Tipy na uvázání popruhu".

Rozměry:

Celková délka: nastavitelná délka 111,7 - 137 cm

Módní část: Přibližně 71 cm

Šířka: Přibližně 4 cm

Nylon pásky: 33 cm na každé straně