Kuvrd - univerzální krytka objektivu

DO-32

Nový produkt

9 položky

Zakoupením tohoto produktu získáte až 69 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 69 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 20,70 Kč.


690,00 Kč

Detaily

KUVRD - nejlepší možný způsob ochrany čočky vašeho objektivu

KUVRD je univerzální krytka, vaše ALL-IN-ONE řešení pro dokonalou ochranu objektivu fotoaparátu. KUVRD je lepší než jakékoliv jiné pouzdro nebo krytka, se kterou jste se setkali. Vyrobena z vysoce odolného kaučuku, natáhne se tak, aby zasahovala a zakryla všechny objektivy mezi 60mm až 120mm, což znamená jednu velikost pro 99% všech objektivů! A díky svým dalším vlastnostem (vodotěsná, prachotěsná, tlumící nárazy, přední / zadní uzávěr objektivu apod.) se stane pro vás nepostradatelná.
V současné době pomáhá chránit více než 40 000 objektivů pro více než 9 000 fotografů po celém světě. KUVRD spatřila světlo světa díky úspěšné kampani na kickstarter.com, cílem kampaně bylo vybrat na výrobu 2 500 dolarů, nakonec se podařilo vybrat neuvěřitelných 178 745 dolarů!

JEDNA VELIKOST PRO VŠECHNY

Kuvrd se hodí pro všechny objektivy s průměrem objektivu mezi 60 mm a 150 mm, což znamená 99,9998% všech objektivů DSLR a FULL-FRAME MIRRORLESS.

ODOLNÁ VŮČI VLIVŮM PŘÍRODY

Na rozdíl od tradičních krytek se Kuvrd může potáhnout po obou stranách objektivu, funguje jako přední krytka objektivu nebo zadní krytka.
Nejen, že absorbuje nárazy, ale také chrání objektiv od prachu, špíny, vody.

NIKDY NESPADNE

Jednou z hlavních funkcí krytky je to, že se natáhne a zachytí - zůstane přilnutá k objektivu a to naprosto bezpečně dokud ji neodstraníte!
Pouze záměrným vytažením krytky z objektivu ji skutečně sundáte.

Už žádné obavy ze ztráty krytky!

Více na www.kuvrdcamera.com

Produktové video: