Popruh na fotoaparát - Ethnic

VH-38

New product

Ručně vyráběný popruh na fotoaparát. S moderním etno motivem.

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 99 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 99 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 29,70 Kč.


999,00 Kč

Parametry

Barva popruhu Barevný popruh
Šířka popruhu 0,5 až 3 cm

Více informací

Úžasný ručně vyráběný popruh na fotoaparát od Lusikky. Výjimečnost tohoto popruhu je vidět v každém detailu. Jemné šití, umně zvolená kombinace barev. Dlouhá léta zkušeností s výrobou popruhů jsou zde zúročena. Tenhle popruh Vás odliší tak, jako žádný jiný. Věříme, že Vám bude sloužit dlouhá léta. 

Samotný popruh je ušitý z bavlny, koncovky jsou z leštěné kůže. Popruh je výškově nastavitelný. Rozměry jsou uvedené níže. Pro postup uvazovaní popruhu doporučujeme se podívat do sekce "Tipy na uvázání popruhu" .

Popruh čistěte pouze vlhkým hadříkem, není určený pro praní (může způsobit zabarvení tkaniny).

Dodáváme s dvěmi dvoulůžkovými kroužky zdarma, takže si můžetepopruh připevnit i přes malé poutko na fotoaparátu. Prosím, nepřipojujte velmi těžké zrcadlovky přes kroužky. Negarantujeme nosnost.

....

Z vlastní zkušenosti můžeme říci, že nošení originálního popruhu od výrobce fotoaparátu nemusí být vždy pohodlné, výrobce většinou dodává k fotoaparátům pouze základní "nepohodlný" popruh. Naše popruhy nejsou příjemné jen na dotyk,  ale i při chůzi. Kvalitní zpracování je samozřejmostí.

Pozn.: Barevný tón může být vlivem nastavení monitoru lehce odlišný.

Rozměry: