Popruh na fotoaparát - Flowers

VH-45

New product

Popruh na digitální fotoaparát i zrcadlovku s moderním květinovým vzorem. Barva modro-bílá

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 89 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 89 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 26,70 Kč.


899,00 Kč

Parametry

Barva popruhu Modrý popruh
Šířka popruhu 3,1 až 5 cm

Více informací

Motivy květin, které jakoby zimní mrazík zvěčnil v jejich dokonalé kráse. Takový popruh učaruje nejedné romantické duši. Pokud i vy patříte mezi zasněné umělce milující fotografování, dopřejte si kouzelný designový doplněk k vašemu fotoaparátu!

Popruh je vyroben z kvalitní bavlněné látky. Koncovky jsou ručně zpracovány z kvalitní italské kůže. Bezpečnostní sponky z materiálu Duraflex jsou odolné i vůči silnému tlaku. Popruh byl navrhnut předními designéry a několikrát testován v laboratořích. Vhodný ke všem typům zrcadlovek (Nikon, Canon, atd.) S tímto popruhem se budete cítit výjimečně!

Jednoduchým trikem si můžete přizpůsobit jeho délku dle vašich představ. Jak na to najdete v sekci "Tipy na uvázání popruhu".

Barevný tón může být vlivem nastavení monitoru lehce odlišný.

....

Z vlastní zkušenosti můžeme říct, že nošení popruhu dodaného výrobcem fotoaparátu nemusí být vždy ideální. V balení většinou najdete základní "nepohodlný" popruh, který dře nebo při nošení dokonce ničí vaše oblečení. Naše popruhy jsou krásně měkké a příjemně se nosí na rameni. Kvalitní zpracování je samozřejmostí.

Rozměry:

  • celková délka 129 cm
  • šířka 3,8 cm