Popruh na fotoaparát - Dotti Black

PU-03

New product

Stylový popruh na fotoaparát s puntíky. Barva černá

Viac detailov

10 položky

By buying this product you can collect up to 39 loyalty points. Your cart will total 39 loyalty points that can be converted into a voucher of 11,70 Kč.


399,00 Kč

Tabuľka dát

Barva popruhuČerný popruh
Šířka popruhu3,1 až 5 cm

Detaily

interactive connectionSériově vyráběný

materiál popruhuStředně tuhý

popruh se dvěma ouškyPasuje na každý foťák se dvěma oušky

Série Dotti nás provází od samého počátku a patří jednoznačně k nejoblíbenějším v našem e-shopu. Puntíky jsou totiž nesmrtelné a odolávají jakýmkoli změnám v módní trendech. Pokud jste i vy podlehli jejich kouzlu, rozhodně by vám u vašeho fotoaparátu neměl chybět tento roztomilý popruh. 

Popruh je vyroben z textilu s koncovkami z umělé kůže. Skvěle pasuje k zrcadlovkám Nikon, Canon a dalším značkám. Perfektně ladí i s foťáky typu Praktica či bezzrcadlovkami. 

Součástí popruhu jsou základní plastové díly s poutky (viz foto).

Popruh si můžete samozřejmě nastavit tak, aby vám fotoaparát co nejvíce seděl při nošení. Pro postup uvazovaní popruhu doporučujeme se podívat do sekce "Tipy na uvázání popruhu" .

Pozn.: Motiv vzoru na popruhu se může měnit v závislosti na použité části látky. Barevný tón může být vlivem nastavení monitoru lehce odlišný.

 

Rozměry a materiál:

interactive connection

Délka designu: cca 67 cm

Šířka popruhu: cca 4 cm

Délka uvazovacích pásků: cca 40 cm

kvalita zpracování

Svrchní část: bavlna

Podšívka: -

Koncovky: eko kůže

Naše hodnocení:

Popruh Dotti Black je naší stálicí. Příjemná bavlna vás při focení rozhodně nikde škrábat nebude. Můžete ho nosit přes rameno i snadno obtočit kolem zápěstí.