Popruh na fotoaparát - Fancy love

VH-89

New product

Popruh okolo krku se zdobenými koncovkami ve tvaru květů. Pasuje ke všem fotoaparátům, stačí mít ouška z každé strany.

Více informací

1 Položka

Zakoupením tohoto produktu získáte až 79 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 79 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 23,70 Kč.


799,00 Kč

Parametry

Barva popruhu Černý popruh
Šířka popruhu 3,1 až 5 cm
Materiál Bavlna

Více informací

interactive connectionRučně šitý

materiál popruhu Měkký

popruh se dvěma ouškyPasuje na každý foťák se dvěma oušky

Fancy popruh ukrávající lásku. Ptáte se proč lásku? Protože jej s láskou vyrábí designerka říkající si Wiwat. Vkládá do něj nejen svou lásku k fotografování, ale i lásku k ruční výrobě. Vyzkoušejte Fancy love.

Popruh je ušit z několikrát přehýbané bavlněné látky, díky čemuž je měkký a pohodlný při nošení. Koncovky jsou z umělé kůže zdobené barevnými květy z pravé kůže.

Popruh si můžete samozřejmě nastavit tak, aby vám fotoaparát co nejvíce seděl při nošení. Pro postup uvazovaní popruhu doporučujeme se podívat do sekce "Tipy na uvázání popruhu" .

Pozn.: Motiv vzoru na popruhu se může měnit v závislosti na použité části látky. Barevný tón může být vlivem nastavení monitoru lehce odlišný.

 

Rozměry a materiál:

interactive connection

Délka designu: cca 74 cm

Šířka popruhu: cca 4 cm

Délka uvazovacích pásků: cca 30 cm

kvalita zpracování

Svrchní část: bavlna

Podšívka: bavlna

Koncovky: kůže

Naše hodnocení:

2.png

Jednu hvězdu odebíráme za podšívku, respektive její absenci. Ale naše mínus může být pro jiné plus. Popruh je tak alespoň oboustranně barevný. Sedí dobře na rameni a je příjemně měkký. Jako jediný popruh v naší nabídce má "vystajlované" koncovky kytičkami, které dodávají popruhu šmrnc! Doporučujeme každé romantické duši.