Popruh na fotoaparát - Sherad

VH-106

New product

Nylonový popruh na fotoaparát

Více informací

2 ks

Zakoupením tohoto produktu získáte až 39 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 39 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 11,70 Kč.


399,00 Kč

Parametry

Barva popruhu Barevný popruh
Šířka popruhu 3,1 až 5 cm

Více informací

interactive connectionSériově vyráběný

materiál popruhu Měkký

popruh se dvěma ouškyPasuje na každý foťák se dvěma oušky

Ať už vyrážíte kamkoliv, vezměte Sherad s sebou. Je lehký, skladný a přitom pevný. Popruh je potištěný z obou stran, nemá žádnou podšívku ani polstrování. 

Koncovky jsou zpracovány z hladké eko kůže. Nosit ho můžete se všemi typy zrcadlovek (Nikon, Canon, atd.). Doporučujeme jej k lehčím typům fotoaparátů.

Popruh si můžete samozřejmě nastavit tak, aby vám fotoaparát co nejvíce seděl při nošení. Pro postup uvazovaní popruhu doporučujeme se podívat do sekce "Tipy na uvázání popruhu" .

Pozn.: Motiv vzoru na popruhu se může měnit v závislosti na použité části látky. Barevný tón může být vlivem nastavení monitoru lehce odlišný.

 

Rozměry a materiál:

interactive connection

Délka designu: cca 72 cm

Šířka popruhu: cca 4 cm

Délka uvazovacích pásků: cca 40 cm

kvalita zpracování

Svrchní část: nylon

Podšívka: -

Koncovky: eko kůže

Naše hodnocení:

3.png

Alva je designový kousek pro nenáročné fotografy, kteří nechtějí mít fádní popruh, ale zároveň nemají vysoké nároky. Zpracování bez podšívky a polstrování z něj dělá skladný kousek do každé kapsy.